Pruik haarwerk en haaruitval preventie Justhair
  • Startpagina
  • Nieuws
  • Brochure
  • Just Hair team
  • Route
  • Contact
  • Links
Haarstamceltransplantatie te mooi om waar te zijn?

Waarschuwing voor haarstamceltransplantatie. Enkele maanden geleden heeft Gerard Joling een haartransplantatie ondergaan volgens de haarstamceltranplantatie methode die zou zorgen voor haarvermeerdering. Haarvermeerdering is echter vandaag de dag nog niet mogelijk, aldus een gezamenlijke reactie van bekende Nederlandse en Belgische artsen, haarchirurgen en specialisten. Hoe graag we het ook willen geloven het is nog niemand echt gelukt om haren te vermeerderen. Het zou immers het einde van kaalheid betekenen.

Helaas wekt Gerard Joling, bewust of onbewust, de indruk dat dit wel mogelijk is. De desbetreffende kliniek, Hair Science Intitute (HSI), gaat gewoon door met deze onwaarheden te verkopen aan potentiële cliënten. Om potentiële cliënten te waarschuwen hebben alle vooraanstaande artsen, haarchirurgen en specialisten (o.a. Dr. I. Boersma, Albert Schweitzer Ziekenhuis) op het gebied van haaronderzoek en haartransplantatie binnen de Benelux zich verenigd om een einde te maken aan deze onwaarheden.

Hieronder vindt u verschillende stellingen die door Hair Science Institute worden gemaakt en door de specialisten worden weerlegd en uitgelegd.

Artsen, chirurgen en klinieken in Nederland en België op het terrein van haardiagnostiek en haartransplantatie worden steeds vaker geconfronteerd met vragen van cliënten over de methode van haartransplantatie ‘haarstamceltransplantatie’, zoals deze wordt uitgevoerd door het Hair Science Institute (HSI) te Amsterdam en Maastricht.

Op deze website per 10 januari 2009 (Screenshot), alsmede uit de informatie die patiënten van deze kliniek verkrijgen van HSI, worden de volgende punten beweerd:

A. Deze methode is door HSI gepatenteerd en mag uitsluitend door HSI toegepast worden.

HSI biedt in principe een normale Follicular Unit Extraction (FUE) methode aan waarbij haarfollikels of delen daarvan één voor één worden verwijderd en geïmplanteerd, welke niet is gepatenteerd of afwijkt van de methode die door onderstaande klinieken wordt aangeboden. Een octrooi/ patent geeft geen bewijs dat het idee werkt. Het idee wordt enkel beschermd tegen kopiëren.

B. Als gevolg van de Haarstamceltransplantatie (HST) methode is er feitelijk geen sprake van haartransplantatie maar van haarvermeerdering.

Haargroeivermeerdering zoals aangeduid door het HSI is ondanks vele internationale onderzoekingen niet zodanig wetenschappelijk aangetoond.

C. Gegarandeerde hergroei in het donorgebied. Dit is absoluut onwaar.

Praktijk heeft uitgewezen dat maximaal 5% van de getransplantreerde haren volgens de haarstamceltransplanatie daadwerkelijk hergroei geeft in het donorgebied. Het voegt niets toe aan de haartransplantatie.

D. Absoluut geen littekens. Dus níet: geen ‘zichtbare’ littekens!

Altijd wanneer er in de huid iets wordt weggenomen wordt er een klein wondje gemaakt. Daar waar de haarwortel uitgenomen wordt, laat het een (minuscuul) litteken achter. Het donorgebied ziet er niet anders uit dan bij iedere FUE-methode behandeling.

E. Behandeling en verdoving geschieden pijnloos.

Een verdoofd gebied is gevoelloos en voelt dus ook geen pijn, dit is gelijk bij elke behandeling. De verdoving hangt af van de chirurg die de behandeling uitvoert.

F. Volstrekt natuurlijk resultaat.

Dit is niet afhankelijk van een haarstamceltransplantatie maar afhankelijk van de chirurg die de behandeling uitvoert.

G. Vervolgbehandelingen mogelijk door behoud donorgebied Onwaar.

Het donorgebied vermindert door iedere haartransplantatie die welke kliniek dan ook ter wereld uitvoert.

De onderstaande artsen, chirurgen en klinieken onderschrijven bovenstaande stellingname:


Terug naar de nieuwsberichtenlijst

 

Ik wil graag...

... teruggebeld worden

... een gratis consultgesprek

... info open dag

... een brochure /
3D bril ontvangen

... naar de webshop gaan

Klanten over ons

Een haarwerk waarbij je tijdens het douchen het water weer lekker op je hoofd kan voelen. Het haarwerk dat niet voelbaar is. Waarbij je gerust door je haar kan (laten) strijken. Het haarwerk dat natuurgetrouw is en net als je eigen haar aanvoelt.

Lees meer

Blijf op de hoogte

Blijf gratis op de hoogte van het laatste nieuws.

Naam
Email
 

T: 010 462 30 11
F: 010 462 33 70

Just Hair
Pesetastraat 76
2991 XT Barendrecht

www.justhair.nl

info@justhair.nl
Email algemeen

receptie@justhair.nl
Email voor afspraken

ingridwaals@justhair.nl
Email voor consult haarwerken

janwaals@justhair.nl
Email voor consult Haaruitval preventie

Routebeschrijving

Openingstijden
di,wo en vrij. 10.00 - 18.00
don. 13:00 - 21.00 uur
zat. 09:00 - 17.00 uur.

Ons bedrijf

  • Medewerkers
  • Keurmerken
  • Missie Justhair

Onze producten

  • Haaruitval preventie
  • Haarwerken
  • Cosmetische haarverdikking
  • Haarwerken Next Gen
  • Haarwerken Integration

Behandelingen

  • Consult voor haarwerken
  • Consult voor haaruitval preventie

Laatste nieuws

  • JUSTHAIR NEDERLAND BV. erkent door de SEMH (Stichting Erkenningsregeling voor Medische Hulpmiddelen)
  • Verslag openavond 17 maart 2010
  • Mogelijke oorzaken van toenemende haaruitval bij vrouwen
  • HAIRDX, erfelijkheid testen
  • Een comfortabel gevoel, vraag naar onze volgende opendag
Copyright © 2012 Just Hair | Site Map | Missie | Disclaimer | Privacy verklaring | Webdesign & internetmarketing | Info Sites